Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla pupila.

Zabawa z czworonogiem jest niezwykłą możliwością, aby wykorzystać wigor naszego zwierzaka, jednocześnie pogłębiać relację. Częste psoty działają dobrze na formę psa, oraz dają frajdę opiekunowi. Gry dobrze jest wzbogacać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach odnajdziemy wiele rozmaitych kategorii zabawek dla psów, ale jak dobrać tą odpowiednią?

Piłki dla psa.

Ulubioną zabawką naszych psiaków jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę kupimy w większości sklepów zoologicznych w zróżnicowanych rozmiarach, odpowiednich do potrzeb naszego zwierzaka. Piłki dla psów mogą być z szeregu materiałów, są piłki z gumy, z materiału czy plastikowe. Przy wyborze piłki dla psa trzeba zwrócić uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów bywają uniwersalne, jednak musimy myśleć o prawdopodobieństwie zakrztuszenia się podczas zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się za mała. Wybierając nową zabawkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo ważne, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkich ras psów, jak pudle i yorki, dla których kupujemy mniejsze rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Gdy chcemy pobawić się z psem na łonie natury wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa najlepiej używać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park czy ogród, gdzie pupil będzie mógł wybiegania się. Jeśli piesek potrafi przynosić zabawkę spowrotem, warto wybrać frisbee dla psa o dobranej średnicy, tak aby zwierzakowi łatwo było nosić zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, gdyż występuje możliwość niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką w trakcie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków kupujmy zabawek elastycznych. Zabawa z frisbee jest ciekawą postacią aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

https://www.krakvet.pl/chy_m_Psy_Akcesoria-dla-psow_Legowiska-dla-psa-32900.html legowiska dla psów